REKRUTACJA NA WYJAZDY NA STUDIA W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020 - STUDENCI 1 I 2 STOPNIA - zakończona!

Studentów zainteresowanych wyjazdami na studia w kolejnym roku akademickim (zarówno na semestr zimowy, jak i na letni roku 2019/2020) informujemy, że rejestracja jest aktywna od 10 grudnia 2018 do 31 stycznia 2019.

Osoby, które mają certyfikat językowy (lecz NIE zaświadczenie ze szkoły językowej o realizowanym kursie) na poziomie min. B2 z oceną dobrą i wyżej, nie starszy niż 3 lata, powinny załączyć jego pełny skan, łącznie ze skalą ocen. Certyfikat zwalnia tylko z PISEMNEGO egzaminu kwalifikacyjnego z danego języka obcego. O zwolnieniu z egzaminu pisemnego zainteresowane osoby zostaną powiadomione mailowo.

Dodatkowe punkty można uzyskać załączając zaświadczenia o działalności w kołach naukowych, organizacjach studenckich, uczestnictwie w konferencjach naukowych i innych aktywnościach związanych z realizowanym kierunkiem studiów (max. 3 załączniki, gdzie  jeden załącznik to jedna aktywność).

Osoby, które chcą jechać do Hiszpanii lub Włoch muszą również zdawać egzamin z języka hiszpańskiego lub włoskiego – minimum  na poziomie podstawowym.

FORMULARZ REJESTRACYJNY    - kliknij i wypełnij