REKRUTACJA NA WYJAZDY NA PRAKTYKI 2016/17 - ABSOLWENCI (kończący studia w lutym 2017)

NA WYJAZDY NA PRAKTYKI W ROKU AKADEMICKIM 2016/17
WYJAZD W TERMINIE LUTY 2017 – WRZESIEŃ 2017)

OFERTA DLA ABSOLWENTÓW KOŃCZĄCYCH STUDIA W LUTYM 2017

Absolwentów zainteresowanych wyjazdami na PRAKTYKI w tym roku akademickim 2016/17 informujemy, że rejestracja on-line jest aktywna od 21 października do 18 listopada 2016.

Osoby, które mają certyfikat językowy (ale nie zaświadczenie ze szkoły językowej o realizowanym kursie) na poziomie min. B2 z oceną dobrą i wyżej, nie starszy niż 3 lata, powinny załączyć jego pełny skan, łącznie ze skalą ocen. Certyfikat pozwala uzyskać maksymalna ocenę z egzaminu kwalifikacyjnego z danego języka obcego.

Dodatkowe punkty można uzyskać załączając zaświadczenia o działalności w kołach naukowych, organizacjach studenckich, uczestnictwie w konferencjach naukowych i innych aktywnościach związanych z realizowanym kierunkiem studiów (max. 3 załączniki).

FORMULARZ REJESTRACYJNY