Aktualności

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA STUDENTÓW WYDZIAŁU LEŚNEGO

Zapraszam wszystkich zainteresowanych studentów Wydziału Leśnego UPP na spotkanie informacyjne na temat możliwości uczestnictwa w różnych formach wymiany międzynarodowej w bieżącym roku akademickim i w okresie całych studiów!

Wyjeżdżałeś? Podziel się wrażeniami! Chcesz wyjechać? Zapytaj bardziej doświadczonych!

Spotkanie odbędzie się w środę,11 października, w godz. 19:45-20:45 w sali C1 Coll.Cieszkowskich, parter

 

Tłumaczenia nazw przedmiotów - pomoc w przygotowaniu Transcript of Records - wyjazd na studia

Tu mogą Państwo pobrać tłumaczenia na język angielski nazw przedmiotów realizowanych na różnych kierunkach w UP w Poznaniu. Nazwy te powinny zostac wpisane w dokument Transcript of Records, który wypełniają wszyscy aplikujący na wyjazdy na studia.

W Transcript of Records wpisuja Państwo tylko te przedmioty które zostały przez Państwa zrealizowane od pierwszego roku studiów do chwili obecnej i zakończyły się egzaminem i oceną

DODATKOWA REKRUTACJA NA WYJAZDY NA STUDIA W ROKU AKADEMICKIM 2017/18 – WYJAZDY BEZ STYPENDIUM

Studentów zainteresowanych wyjazdami na studia w kolejnym roku akademickim (zarówno na semestr zimowy jak i na letni roku 2017/2018) informujemy, że dodatkowa rejestracja on-line jest aktywna od 21 kwietnia do 4 maja 2017.

Jest to nabór dodatkowy na wyjazdy BEZ STYPENDIUM. Pozostałe warunki wyjazdu (prawa o obowiązki są takie same jak dla wyjeżdżających ze stypendium).

wyniki kwalifikacji na wyjazdy na praktyki w roku akademickim 2016/2017

Ponizej wyniki rekrutacji na wyjazdy na praktyki w roku akademickim 2016/2017 z podziałem na grupy studentów 1 i 2 stopnia oraz przyszłych absolwentów.

Lista główna - osoby, które uzyskały minimum 5 punktów z języka obcego, co najmniej 4 punkty za średnią oraz dodatkowe punkty za aktywność.

Lista rezerwowa - osoby, które uzyskały minimum 5 punktów z języka obcego oraz mniej niż 4 punkty za średnią, a także dodatkowe punkty za aktywność.

wyniki kwalifikacji na wyjazdy na studia w roku akademickim 2016/2017

Ponizej wyniki rekrutacji na wyjazdy na studia w roku akademickim 2017/2018 z podziałem na wybrane języki.

Lista główna - osoby, które uzyskały minimum 5 punktów z języka obcego, co najmniej 4 punkty za średnią oraz dodatkowe punkty za aktywność.

Lista rezerwowa - osoby, które uzyskały minimum 5 punktów z języka obcego oraz mniej niż 4 punkty za średnią, a także dodatkowe punkty za aktywność.

Finansowanie

DOFINANSOWANIE NA WYJAZDY PRACOWNIKÓW W CELACH SZKOLENIOWYCH W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+ MOBILNOŚĆ Z KRAJAMI PARTNERSKIMI (KA107)

 

Finansowanie - STUDIA kraje partnerskie

DOFINANSOWANIE NA WYJAZDY NA CZĘŚĆ STUDIÓW W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+
MOBILNOŚĆ Z KRAJAMI PARTNERSKIMI (KA107)
W ROKU AKADEMICKIM 2017/ 2018.

 

Studenci wyjeżdżający na studia otrzymują wsparcie finansowe z budżetu programu Erasmus+ składające się ze wsparcia indywidualnego (stypendium) oraz ryczałtu na koszty podroży uzależnionego od odległości pomiędzy uczelniami współpracującymi wyliczonego wg kalkulatora odległości.

Strony

Subskrybuj RSS - Aktualności